Автоматизована система проведення діагностики колісних транспортних засобів під час державного технічного контролю.

 

На виконання Постанов Кабінету Міністрів України №606 від 09.07.2008р. „Про затвердження Порядку проведення державного технічного огляду колісних транспортних засобів" та №607 від 09.07.2008р. „Про затвердження Порядку надання суб'єктам господарювання повноважень на проведення перевірки технічного стану колісних транспортних засобів під час державного технічного огляду" компанією “ГЕРЦ” була розроблена Автоматизована система проведення діагностики колісних транспортних засобів під час державного технічного контролю (Свідоцтво Державного департаменту інтелектуальної власності про реєстрацію авторського права на твір №30387), яка дозволяє автоматизувати комплекс діагностики колісних транспортних засобів в частині внесення даних в протокол про технічний стан КТЗ, поданих на перевірку, та здійснює автоматизовану передачу даних про видачу протоколів перевірки технічного стану колісних транспортних засобів до центрального серверу Департаменту ДАІ МВС України.


З метою протидії та недопущення зловживань і фальсифікацій, пов’язаних з перевіркою технічного стану КТЗ та видачею уповноваженими суб’єктами господарювання протоколів такої перевірки, а також підвищення ефективності здійснення державного контролю за такими суб’єктами господарювання відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2008 року № 1067 „Про затвердження Порядку здійснення державного контролю за дотриманням уповноваженими суб’єктами господарювання вимог до проведення перевірки технічного стану колісних транспортних засобів під час державного технічного огляду”, згідно з службовою телеграмою Департаменту ДАІ № 4/14-1832 від 10.02.2010 реєстрація протоколів перевірки КТЗ з 1 квітня 2010 року обов’язково проводиться на центральному сервері Департаменту ДАІ.

Свідотство про реєстрацію авторського права на твір.

 

Атестат відповідності системи технічного захисту інформації.


АРМ "ДИАГНОСТИКА".

Скачать презентацию системы АРМ «Діагностика» (.pps)


Список документів, які необхідні від уповноваженого суб’єкта господарювання для підписання договору з компанією “ГЕРЦ”


 • Свідоцтво про державну реєстрацію підприємства (копія).
 • Свідоцтво про реєстрацію платника податку на додану вартість або свідоцтво про сплату єдиного податку (копія).
 • Витяг з реєстру про уповноваження на проведення перевірки технічного стану колісних транспортних засобів під час державного технічного огляду (копія).
 • Свідоцтво про атестацію регіональним центром стандартизації, метрології та сертифікації (копія).

 • Технічні вимоги для установки Автоматизованої системи проведення діагностики колісних транспортних засобів під час державного технічного контролю:


 • Комп’ютер: процесор 1.5Ghz, 512Mb RAM, 40Gb HDD, лазерний принтер для друку протоколів.
 • Операційна система: Windows XP professional sp2/sp3, бажано без будь-якого встановленого додатково програмного забезпечення, такого як антивіруси, файєрволи та інше.
 • Internet: необхідне підключення до Інтернет, фіксована IP-адреса, підтримка провайдером можливості побудування VPN – каналу з заданим хостом. Мінімальна швидкість підключення – не менш ніж 64 кб/сек на одне робоче місце, при наявності кількох робочих місць швидкість повинна бути збільшена пропорційно, наприклад, 4 робочих міста – 64х4=256 кб/сек. Якщо планується робота кількох робочих місць з однієї локальної мережі, для побудови VPN-каналу потрібен апаратний маршрутизатор з можливістю побудови VPN-з’єднання або окремий комп’ютер, працюючий в якості такого маршрутизатора.

 • Інформація, яка необхідна при підключенні суб’єкта підприємницької діяльності до центрального серверу Департаменту ДАІ та інсталяції Автоматизованої системи проведення діагностики колісних транспортних засобів під час державного технічного контролю:


 • ПІБ працівників, які будуть працювати в АРМі Діагностики.
 • ПІБ посадових осіб, які здійснюють контроль та видають протоколи.
 • Номер, з якого почнеться видача протоколів за допомогою АРМ Діагностики.
 • Статична IP-адреса, надана провайдером цьому СТО.
 • Телефони для зворотного зв’язку.


 • Інформацію потрібно передати електронною поштою на адресу: Koval@gerc.odessa.ua

  Додаткову інформацію можна отримати за тел. (0482) 300039.