UA
Pattern
Pattern

Переказ з картки на картку

Картка відправника

/

Картка отримувача

грн

Комісія: 1% + 5 грн

Натискаючи «Переказати» Ви приймаєте умови «Публічної пропозиції»

Інструкція користувача

Ви можете здійснити переказ між картками Visa, MasterCard або Maestro будь-якого українського банку у гривні...

 1. Щоб скористатися послугою «Переказ з картки на картку» (далі – Послуга Банку), необхідно:
 2. На цій сторінці заповнити усі обов'язкові поля, необхідні для переказу:
  • Номер картки Відправника;
  • Термін дії картки Відправника;
  • CVC2/CVV2.
  • Суму переказу у гривнях;
  • Номер картки Отримувача.
 3. Ознайомитись із умовами надання Послуги Банку (Публічної пропозиції на укладання Договору про надання послуги «Переказ з картки на картку») і підтвердити їх прийняття шляхом проставлення відмітки у відповідному полі.
 4. Перевірити усі введені параметри, і, якщо вони правильні, натиснути кнопку «Переказати».
 5. Пройти процедуру Аутентифікації для підтвердження операції за однією з технологій:
  • за технологією 3DSecure (Verified by Visa/MasterCard Secure Code):
  • Якщо картка Відправника підключена до 3DSecure в банку, який випустив дану картку – для підтвердження операції надійде запит для введення Одноразового паролю, який буде надісланий Вам на номер мобільного телефону банком, який випустив картку.
  • за технологією look-up:
  • Якщо картка Відправника не підключена до технології 3DSecure, для підтвердження операції надійде запит для введення Одноразового цифрового паролю, який надається Вам при авторизаційному запиті за карткою Відправника на суму 1 грн. у полі MERCHANT NAME. Одноразовий цифровий пароль Ви можете дізнатись, звернувшись до контакт-центру банка, який випустив картку Відправника, або отримавши SMS-повідомлення, у випадку, якщо картка Відправника підключена до послуги SMS-інформування.Рекомендуємо при введенні параметрів переказу вказати номер Вашого мобільного телефону для проведення реєстрації – у такому випадку усі наступні перекази протягом 3-х діб з моменту реєстрації Ви зможете проводити за технологією Одноразового SMS-паролю.
  • за технологією Одноразового SMS-паролю:
  • Якщо картка Відправника не підключена до технології 3DSecure, але Ви успішно скористалися Послугою Банку з реєстрацією номеру Вашого мобільного телефону протягом попередніх 3-х календарних днів - для підтверждення операції надійде запит на введення Одноразового цифрового паролю, що буде надісланий Вам в SMS-повідомленні на номер мобільного телефону, який був вказанний при реєстрації.
 6. Система перевірить усі Ваші дані та виведе на екран інформацію щодо успішного або неуспішного здійснення операції після декількох секунд, після натискання кнопки «Підтвердити операцію»/«Підтвердити».
 7. При успішному виконанні переказу термін доступності коштів визначається правилами банку, який випустив картку Отримувача.
  Як правило, кошти доступні протягом 30 хвилин з моменту завершення переказу, у деяких випадках кошти можуть бути доступні через декілька днів: максимально до 5.

Обмеження:

25000 грн – максимальна сума одного переказу;
150000 грн – максимальна сума усіх переказів за календарний місяць за однією карткою;
25 – максимальна кількість всіх переказів на добу за однією карткою
100 – максимальна кількість всіх переказів за календарний місяць по одній картці.

Читати далі