UA
Pattern
Pattern

Як оплатити комунальні послуги за допомогою QR-коду ГЕРЦ

На сайті ГЕРЦ вже є сторінка, яка розпізнає за допомогою веб-камери QR-коди для оплати комунальних послуг та оплати дитячих садків (харчування). Спробувати її можна на сторінці gerc.ua/qr.

Розміщення QR-кодів ви могли помітити раніше на друкованих квитанціях ГЕРЦ, в рахунках-повідомленнях на e-mail для зареєстрованих користувачів, а також на сторінці окремого об'єкта. Тепер у вас з'явилася можливість оплачувати комунальні послуги за допомогою QR-коду відразу з мобільного телефону за все в кілька переходів.

Компанія ГЕРЦ розробляє нові продукти і сервіси для спрощення своєчасної оплати ЖКП:

  • єдина квитанція ГЕРЦ дозволяє заощадити час на оформлення і оплату;
  • наявність аккаунта на нашому сайті дозволяє не упустити момент оновлення інформації про нарахування від постачальників послуг;
  • гаманець Masterpass дозволяє безпечно зберігати дані ваших платіжних карт і зробити оплату в кілька кліків без введення інформації про карту, кодів з СМС і т.п. ...

А новий сервіс дозволяє перейти відразу після сканування на сторінку рахунка. Оплата за допомогою QR-коду - це прозорість, простота і швидкість, з можливістю здійснити оплату всіх комунальних послуг в декількох простих кроків.

* Про те, що таке QR-код і як він працює ви, можете ознайомитися тут.

Як скористатися новим сервісом швидкої оплати

Будь-яким додатком для зчитування QR-коду на вашому смартфоні, наведіть камеру на квитанцію в місці розташування зображення QR, після чого вам буде запропоновано перейти по посиланню компанії ГЕРЦ.

Після переходу за посиланням ви будете моментально перенаправлені на сторінку оплати квитанції:
Якщо ви авторизовані на сайті компанії ГЕРЦ, залишиться лише внести суми по квитанції і вибрати спосіб оплати.
Якщо ж ні, то внизу сторінки потрібно заповнити всього два поля:
Або пройдіть авторизацію по посиланню “У мене вже є аккаунт” і повторіть процедуру сканування. Спасибі за те, що користуєтеся нашими послугами!