UA
Pattern
Pattern

Сплата через QR код

Як скористатися сервісом швидкої оплати через QR код? Які QR коди бувають?

На сайті ГЕРЦ, на даній сторінці розпізнаються коди для оплати комунальних послуг та оплати дитячих садків (харчування). У коді зашито спеціальне посилання, завдяки якому, користувачі можуть буквально в 2 кліка перейти до оплати, а також легко додати об'єкт собі в особистий кабінет.

Де можна отримати QR код для сканування?

QR коди для оплати комунальних послуг доступні на друкованих рахунках, що доставляються на вашу адресу, на сторінці вже доданого об'єкта справа вгорі зі значенням платіжного коду, в рахунках-повідомленнях, що відправляються на e-mail зареєстрованих користувачів, QR коди для оплати дитячого садка (харчування) передаються батькам безпосередньо в дитячому саду.

Запит на доступ до вебкамери

Якщо ви вирішили сканувати QR вебкамерой, то браузер покаже запит на доступ сайту до цього пристрою. Прохання підтвердити своє рішення. Далі ви можете управляти доступом сайтів і додатків до камери в настройках браузера: Chrome, Yandex.Browser - chrome: // settings / content / camera

Питання авторизації і реєстрації

Якщо ви вже є клієнтом сайту ГЕРЦ, але були неавторизовані на момент сканування, то для авторизації слід перейти за посиланням на форму авторизації - яка доступна під полями контактів: телефону і електронної пошти. Якщо цього не зробити, то здійснення платежів не буде доступо в списку платежів.

Якщо на момент сканування ви авторизовані, то запиту телефону і e-mail не буде - квитанція буде доставлена ​​на e-mail з вашого профілю.

Якщо ви раніше не реєструвалися в системі, то під час оплати зазначені контакти для квитанції і зв'язку буде використанно для автоматичної реєстрації на сайті ГЕРЦ, про що ви будете сповіщені на вказаний e-mail.

Користуючись цим сервісом оплати, клієнт підтверджує свою згоду з умовами Угоди про конфіденційність Угоди користувача, а також Згоди на обробку персональних даних.

Сканування за допомогою смартфона

Якщо ви відкрили цю сторінку на смартфоні, то вам доступна тільки одна кнопка Сканувати. При натисканні першими будуть відображені пункт з камерами, а далі інші програми з яких можна довантажити вже збережений файл з QR кодом. На деяких пристроях Android, в разі кількох додатків для камер, перший пункт може називатися Android System), Після "сканування" збережене фото з кодом буде автоматично прикріплено і розпізнано сайтом.